18V Ударен одвртувач 1/4 2x2Ah 192Nm TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини /
Максимален вртежен момент 192 Nm
Број на вртежи 3200 rpm
Број на удари / bpm
Прифат на алат 1/4
Максимална големина на штраф /
Тежина 0.88 Kg
Тежина со батерија 1.08 Kg
Должина 129 mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048742532 SKU: DCF840D2T-QW Категории: ,

Опис

Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/4″.

Моќен мотор со вртежен момент до 192Nm.

3 LED светла за осветлување без сенки.

Благодарение на неговата мала тежина и компактност идеален за долготрајна употреба во затворени и тесни простори.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.7 кг
Димензии(пакет) 43.6 × 34.6 × 12.8 cm
Бренд

Платформа