18V Ударен одвртувач 2x2Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден 25,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 1 /
Максимален вртежен момент 190 Nm
Број на вртежи 0-2800 rpm
Број на удари 0-3200 bpm
Прифат на алат 1/4
Максимална големина на штраф 12 M
Тежина 0.96 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 131 mm
Висина 225 mm
Ширина / mm

Опис

Ударен одвртувач со напон од 18V, прифат 1/4″. Доаѓа во куфер TSTAK со 2x2Ah батерии и полнач.

Ефикасен мотор без четкици кој обезбедува високи перформанси и го продолжува животниот век на алатот. Компактен дизајн што ви овозможува пристап на работа во најтесни и најмали области и тежина од само 1kg за лесна преносливост. Вртежниот момент од 190Nm ви дозволува да постигнете одлични резултати кај тешки работни задачи. Поседува држач за битови “Drop and Load” што овозможува работа со една рака.