18V Ударен одвртувач 1/2 1x4Ah 849Nm V20 Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

22,490 ден 29,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Механички брзини 3 електронски
Максимален вртежен момент 949 Nm
Број на вртежи 0 – 450/ 1200 /2000 rpm
Број на удари 2600 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф 20 М
Тежина 2.7 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина/ / mm
Ширина / mm

Опис

Оваа алат е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Моќен мотор со 2000 вртежи и 949Nm вртежен момент. Прифат од 1/2″ и 3 електронски брзини со варијабилен прекунувач за максимална прецизност при работењето. Интегрирано LED светло за полесно работење во секакви услови.
Доаѓа со една батерија V20 со 18V напон и капацитет од 4Ah и торба за складирање.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.786 кг
Димензии(пакет) 42.2 × 25.4 × 12.4 cm
Платформа

Бренд

Може да ве интересира…