18V.Универзален собирач на прашина, без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,290 ден 20,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Универзален собирач на прашина со напон од 18V, без опрема.

Погоден за употреба за сите ротациони чекани со прифат SDS-PLUS и многу други алати. Безжична контрола на алатот овозможува безжично поврзување со друг уред со овозможена контрола за автоматско уклучување и исклучување на собирачот за прашина. Висококвалитетен HEPA филтер, со можност за перење и ефикасност од 99.5% во собирање честички прашина од 0,3 микрони и црево со должина од 1m и дијаметар 31mm. Капацитетот на резерварот е 0.21L.

Моќен мотор кој одржува максимални перформанси без да ја намали моќноста на чеканот. Собирачот продолжува да работи 2 секунди одкако ќе се отпушти прекинувачот на чеканот со цел обезбедување целосно отстранување на остатоците во цревото.

Компактниот дизајн и мала тежина од 1.7kg нудат одлична удобност и рамнотежа.

 

SKU: DWH161N-XJ Категории: , БРЕНД: