18V Хефталка за кабли XR

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Должина на спајалка 25.4 mm
Дијаметар на спајалка 1 mm
Агол на магацин / º
Капацитет на магацин 35 спајалки
Должина / mm
Висина 200 mm
Ширина 75 mm
Тежина 2.1 Kg
EAN: 5035048712030 SKU: DCN701D2-QW Категории: ,

Опис

Хефталка за кабли од серијата XR со напон 18V. Доаѓа во куфер со 2x2Ah батерии и полнач.

Батериската хефталка и нејзиниот дизајн му овозможуваат на корисникот да работи без потреба од црева и кабли. Автоматски ја прилагодува длабочината на хефтање брз основа на дебелината на кабелот и спајалката цврсто се вклопува без притискање.

Компактната големина од 200mm му овозможува на корисникот да работи помеѓу гредите и други тесни простории, а вграденото LED светло ја осветлува работната површина кога нема напојување.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.73 кг
Димензии(пакет) 44 × 33.5 × 29 cm
Платформа

Бренд