18V Челна аксијална брусилка 6mm 25000 rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,490 ден 21,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Број на вртежи 0-10000/17500/25000 rpm
Прифат на глава 6 mm
Тежина 1.2 Kg
Должина 380 mm
Висина 85 mm
SKU: DCG426N-XJ Категории: , БРЕНД:

Опис

Челна аксијална брусилка со напон 18V и прифат на глава 6mm.

Моќен мотор без четкици кој овозможува одлични перформанси при тешки работни задачи. Поседува 3 брзини кои овозможуваат зголемена контрола при работа и прекинувач со 2 позиции. Компактен и ергономски дизајн со издржлива гумена површина за поголема удобност и контрола при работа, а LED светлото овозможува подобрена видливост на работното место. Мрежната заштита ја намалува контаминацијата на моторот од прав и други штетни честици. Воздухот насочен подалеку од корисникот ја подобрува удобноста при работа.