18V Осцилаторен повеќенаменски алат 2x2Ah V20

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,690 ден 16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Осцилации во минута 8.000-18.000 /min
Висина на движење / mm
Тип на прекинувач регулација
Брзо менување на прибор да mm
Тежина 1,1 Kg
Тежина со батерија 1.4 Kg
Должина / mm
Висина/ mm
Ширина/ mm

Опис

Оваа батериска повеќенаменска осцилаторна алатка е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20. Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината. Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.

Со универзален и автоматски прифат за алат, лесно и брзо се менува приборот. Има електроника за регулација на осцилациите што го прави овој алат погоден за многу различни апликации. Вграденото LED светло ја олеснува видливоста при работењето.

Доаѓа со две батерии V20 со 18V напон и 2Ah капацитет, куфер и брз полнач.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.788 кг
Димензии(пакет) 12.3 × 34.7 × 31.6 cm
Платформа

Бренд

Може да ве интересира…