18V XR Сет полнач и 2×1.7Ah POWERSTACK батерии

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

Опис

Сет полнач и 2×1.7Ah POWERSTACK батерии.

Ви ја претставуваме СЛЕДНАТА ДИМЕНЗИЈА НА МОЌТА™ со компактната батерија 18V DEWALT® POWERSTACK™.

Добивате 50% повеќе енергија** со 25% помали димензии и 12% помала маса. Оваа батерија обезбедува

двапати подолг век на траење** од стандардните цилиндрични батериски ќелии и е компатибилна со сите

18V XR алати и полначи. Создадена е со специјално обликувана основа обложена со гума која не може да го

оштети материјалот со кој работите. Искористете ги предностите на нашата најлесна и најмоќна батерија** со

50% поголема моќност и двоен век на траење** кои создадат доверливо LI-Ion решение за вашите алати.

За прв пат со 3 годишна гаранција на батеријата.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.119 кг
Димензии(пакет) 1 × 1 × 1 cm
Платформа

Технологија

Бренд