21.6V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 4Ah, Brushless

17.990,00 ден 26.990,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER 21.6V Батериска правосмукалка 2 во 1 со интегрирана батер. 4Ah, Brushless

Оваа правосмукалка е опремена со иновативната технологија „Edge to Edge“, т.е. систем за вшмукување со странични четки специјално дизајнирани на четката за подот за целосно чистење до рабовите на ѕидовите или мебелот.
Четката е дизајнирана да се минимизира ризикот од заплеткување на косата и крзното, намалувајќи ја потребата за одржување и чистење.
Батеријата трае до 45 минути што ви овозможува да ја исчистите целата куќа.
Опремена е со 7-фазен мултициклонски систем кој помага нејзините перформанси да се одржуваат долго време.

Дополнителни карактеристики:

  • Анти алерген филтер на излезот: со шест фази на филтрирање, задржува до 99,9% од честичките прашина и нечистотија до 0,3 микрони.
  • Со отстранлива правосмукалка за разновидно чистење дури и на скали, мебел и тешко достапни места.
  • Одлична разновидност во чистењето благодарение на разновидни додатоци.
  • Држачот за на ѕид ви овозможува уредно да ја чувате правосмукалката со додатоците.
  • Голем сад за собирање прашина од 750 ml.
  • Филтер кој лесно се отстранува и може да се пере.
  • Препорачливо е да се мие на секои шест месеци врз основа на употребата, за да се оптимизираат перформансите на вшмукување.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5,95 кг
Димензии (пакет) 69,5 × 37 × 16,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048794531