3.6V Батериски одвртувач со битови 1.5Ah

2,290 ден 2,590 ден

CS36BSC-QW

Има Залиха

Напон 3,6 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини /
Максимален вртежен момент 5.5 Nm
Број на вртежи 0-180 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво / mm
Макс. дупчење во метал / mm
Капацитет на стезна глава / mm
Тежина 0.58 Kg
Тежина со батерија 0.58 Kg
Должина 195 mm
Висина 150 mm
Ширина 60 mm
 

Батериски одвртувач со напон 3,6V и вградена батерија од 1.5Ah. Доаѓа со сет битови во картон.

Ергономски дизајн со LED работно светло за подобрена видливост во темни области, скриени агли, рабови и внатрешност на мебел. Вртежен момент од 5,5Nm и 180rpm вртежи во минута кои обезбедуваат оптимални перформанси за сите домашни работни задачи за одвртување и завртување. Поседува простор за складирање на битови кој овозможува секогаш да го имате вистинскиот додаток за секоја работна задача.

// Paste your Google Analytics code here