54V Батерија 2.5Ah V60

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048727270 SKU: SFMCB6025-XJ Категории: ,

Опис

Батерија со напон 54V и капацитет на батерија 2.5Ah.

Поседува индикатор за проверка на моменталниот капацитет на батеријата. Оваа батерија гарантирано ви нуди неверојатни перформанси и максимална слобода во работењето на терен.

Батерија е дел од новата генерација батерии Stanley Fatmax V20.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.35 кг
Димензии(пакет) 23.1 × 8.8 × 11.3 cm
Платформа

Бренд