54V Комби. чекан SDS-Plus 3.5J FLEXVOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18/54 V
Капацитет на батерија / Ah
Ударна енергија 3.5 J
Број на вртежи 0-1000 rpm
Број на удари 0-4480 bpm
Макс. дупчење во бетон 30 mm
Макс. дупчење со круна / mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Прифат на стезна глава SDS+ /
Тежина

3.7

Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 350 mm
Висина 250 mm
Ширина 95 mm
EAN: 5035048655283 SKU: DCH333NT-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.78 кг
Димензии(пакет) 43.5 × 30.5 × 33 cm
Платформа

Технологија

Бренд