54V Полнач за батерии 2A V60

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,490 ден

Има Залиха

Опис

Полнач на батерии од серијата 54V STANLEY FATMAX V60

2A полнач кој може да наполни батерија од 2.5Ah за 1 час и 15 минути, односно 5Ah батерија за 2 часа и 30 минути. Дизајниран за полнење на целиот опсег батерии на Stanley Fatmax V60

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.864 кг
Димензии(пакет) 26 × 8 × 16 cm
Платформа

Бренд