54V Секач за бетон и асфалт 230mm FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

89,990 ден 111,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија 9.0 Ah
Дијаметар на пила 230 mm
Прифат на пилата 22,2 mm
Број на вртежи 6500 rpm
Длабочина на сечење 82 mm
Тежина 5,2 kg
Тежина со батерија 6,4 kg
SKU: DCS690X2-QW Категорија: БРЕНД: