54V Сет FLEXVOLT полнач и 2x12Ah батерии TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

49,990 ден 62,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Сет од две батерии 54V 12Ah XR FLEXVOLT Li-Ion и брз полнач DCB118. Полначот содржи интелигентна електроника која го прилагодува напонот и струјата на полнење во зависност од типот на батеријата. Затоа е компатибилен и за 18V XR батерии. Вграден е и LED индикатор за статусот на батеријата која се полни. Полначот може да се закачи и на ѕид. Сетот доаѓа во TSTAK куфер.