Аку.дупчалка/одвртувач 18V XRP без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден 26,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3 /
Максимален вртежен момент 95 Nm
Број на вртежи 0-450/1300
/2000
rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 55 mm
Макс. дупчење во метал 15 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.5 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 200 mm
Висина 208 mm
Ширина 70 mm
SKU: DCD991NT-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…