Аку. дупчалка,одвртувач 18V 2Ah ТСТАК

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 65 Nm
Број на вртежи      0-450       0-1650 rpm
Број на удари 0-28050 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 30 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 1.2 Kg
EAN: 5035048721889 SKU: DCD709D2T-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.96 кг
Димензии(пакет) 43 × 35 × 12 cm
Платформа

Бренд