USB полнач на батерии XR

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,690 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048459225 SKU: DCB090-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.275 кг
Димензии(пакет) 16 × 11.5 × 6 cm
Платформа

Бренд