Рачна хефталка MULTI-TACKER 4 in 1 | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

Рачна хефталка MULTI-TACKER 4 in 1

  • 2.799 ден
  • 1.999 ден
Шифра:
FMHT0-80550
|
Има на залиха

Професионална, екстра лесна хефталка изработена од најлон композит со маса од само 470г.

Примена 4 во 1 за хефт иглици, шајки и кабли, стандарден тип А, G, 7 и J

Гумирана рачка и 25% помал отпор при работа

 

-+