Ранец за Алат и Лап-Топ | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

Ранец за Алат и Лап-Топ

  • 3.899 ден
  • 2.799 ден
Шифра:
STST1-72335
|
Има на залиха

Универзален, специјално изработен ранец со висока густина на материјалот denier 600x600 за зголемена издржливост

Носивост од 15Кг

Пренослив дел за рачен алат кој можете да го обесите на местото каде работите со нај често употребуваните алати.

Посебен дел за Лаптоп или Електичен алат.

Посебен преден дел за по ситни елементи.

Димензии 35x16x44cm

-+