Аку. ударен одвртувач 10.8V 2Ah 1/4

Напон на батерија:10.8 V
Капацитет на батерија:2 Ah
Број на вртежи:2450 rpm
Број на удари:3400 bmp
Прифат на алат:1/4 "

16.990,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,867 кг
Димензии (пакет) 34,4 × 33,9 × 9,2 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048453339