Клешта за поп нитни 2,5-4mm MR55

Категорија SKU: 0-69-804

1,290.00 ден

На залиха

Опис

MR55 STANLEY
Клешта за поп нитни со метално тело и капацитет од f2; 3; 4 и 5mm.
Должина на клештата 200mm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.64 кг
Димензии (пакет) 31.5 × 15 × 3.5 cm
Бренд

EAN: 3253560698041