Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND

Категорија SKU: BESTE625-QS

5.490,00 ден 6.790,00 ден

Нема на залиха

Опис

Косилка за трева Тример со влезна моќност 450W и ширина на сечење 25cm.

Тримерот поседува телескопска рачка за прилагодување на висината и дополнителна предна рачка за поголема удобност и контрола при работа. Исто така има штитник за растенија и водилка за рабови. Брза промена во режимот на работа и ширина на сечење од 25cm за лесно сечење трева на големи површини. Технологија POWERCOMMAND – EASY FEED за лесно контролирање на напојувањето со притискање на едно копче.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,23 кг
Димензии (пакет) 94 × 21,5 × 12,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048680919