Нож спортски 175mm Метален

Категорија SKU: 0-10-253

790,00 ден

Нема на залиха

Опис

Метален нож со титаниумски обложено сечило и вкупна должина од 173mm. Изработено во скелет форма за поголема цврстина и помала маса која изнесува 115g. Погоден за сите помали и средни зафати во секакви околности.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,1 кг
Димензии (пакет) 10,5 × 2,3 × 17,6 cm
Бренд

EAN: 3253560102531