Повекенаменски клешти 12 во 1 Inox

Категорија SKU: 0-84-519

990,00 ден

На залиха

Опис

Повеќенаменска клешта 12 во 1 со футрола. Ергонмска тело со полиран финиш изработено од не рѓосувачки челик за долготрајност. Погодна и практична алатка за секоја примена.

12 различни функции

Должина на склопена клешта 105mm

Должина на отворена клешта 165mm

Доаѓа со практична футрола која може да се стави на појас.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,286 кг
Димензии (пакет) 14,5 × 6 × 21,3 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253560845193