Професионална флексибилна подлога за колена - пар

Категорија SKU: 10503832

1.299,00 ден

Нема на залиха

Опис

Irwin подлогите за колена се направени да обезбедат врвен комфорт при работење во различни услови. Конвексниот дизајн овозможува флексибилност и подвижност со помал отпор на сите типови површини. Дуплото врзување придонесува за цврсто држење без да се намали циркулацијата во екстремитетите.
Доаѓаат во пар.

Дополнителни информации

Бренд

IRWIN

EAN: 5706915038323