Ренде-струг 650W 82mm

Категорија SKU: KW712-QS

6,590.00 ден

Нема на залиха

Опис

Ренде-струг со влезна моќност од 650W и максимална ширина на рендање 82mm.

Ергономски дизајн и компактен за употреба со една или две раце и лесно движење.

Поседува вреќичка која служи како отстранувач на прашината од работната површина.

Има опција “PARK” која ги штити волфрамовите лизгачи и работната површина кога не се користи.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.19 кг
Димензии (пакет) 36 × 16 × 16.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048120347