Соковник Slow Juicer 200W

8,290.00 ден 9,490.00 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Соковник со влезна моќност од 200W и капацитет од 600ml со димензии 20x30x40cm и тежина 4,2kg.

Висококвалитетен соковник со филтер и конструкција од нерѓосувачки челик. Силно и моќно цедење на сокот од овошјето и зеленчукот без загревање на истите и зачувување на сите хранливи материи и витамини. Широк отвор од 80mm за внес на овошјето и зеленчукот без потреба од сечење. Елегантен дизајн со мат нерѓосувачки челик кој спречува оставање отпечатоци и ногарки што не се лизгаат за поголема стабилност. Целосно демонтирачки делови за лесно одржување и четка за лесно чистење на сите елементи. Елементите кои доаѓаат во контакт со храната се 100% безбедни.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.44 кг
Димензии (пакет) 20.7 × 36.5 × 31 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406240032