Аку. индустриски фен 18V 290 -530C

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Работна температура 290/530
Проток на воздух 109/190 l/min
Тежина 0.5 Kg
Должина 161 mm
Висина 195 mm
EAN: 5035048722886 SKU: DCE530N-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.92 кг
Димензии(пакет) 22.4 × 17 × 8.1 cm
Платформа

Бренд