Бит за гипс картон со граничник PH2

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

160 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560161378 SKU: STHT0-16137 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.02 кг
Димензии(пакет) 14.9 × 5.1 × 1.8 cm
Бренд