Бит крстач филипс PH2 25/1 25mm FLEX TORQ

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048535226 SKU: DT70555T-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.13 кг
Димензии(пакет) 7 × 5.5 × 3 cm
Бренд