Бит торкс Т25 20/1 25mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048012796 SKU: DT7267-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.114 кг
Димензии(пакет) 4.6 × 2.4 × 7.8 cm
Бренд