Бит 1/4 PH2x25mm 25 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Има Залиха

EAN: 3253561689468 SKU: 1-68-946 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.17 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 2.9 × 9.5 cm
Бренд