Брусна трака D26480 65x356mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048069042 SKU: DT3664-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.056 кг
Димензии(пакет) 16.5 × 6.8 × 3 cm
Бренд