Брусна хартија во ролна 5mx93mm 120G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

389 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048067185 SKU: DT3591-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.183 кг
Димензии 9.2 × 6.3 × 6.3 cm
Бренд