Брусна хартија 125mm 125G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

460 ден

Има Залиха

EAN: 5035048059029 SKU: DT3105-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.067 кг
Димензии(пакет) 15.8 × 13 × 1 cm
Бренд