Диск за полирање 120x20mm 400G

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден 9,390 ден

Има Залиха

EAN: 5035048054048 SKU: DT3380-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.44 кг
Димензии(пакет) 16.3 × 12.5 × 2.8 cm
Бренд