Клета за арматура 900mm max ø14 mm/31 HRC

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561955679 SKU: 1-95-567 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.461 кг
Димензии(пакет) 90 × 18.5 × 5.5 cm
Бренд