Мешалка за боја и лепак 1800W три брзини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,990 ден 22,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1800 W
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент / Nm
Број на вртежи 225-400/550/725 rpm
Прифат на алат M14
Тежина 6.3 Kg
Должина / mm
Висина / mm
EAN: 5035048706701 SKU: DWD241-QS Категории: ,

Опис

Мешалка за боја и лепак со влезна моќност од 1800W и 3 нивоа на работа.

Ергономски дизајн со двојна рачка за целосна контрола и удобност при работа. Поседува моќен мотор од 1800W кој лесно се справува со подебели и повискозни материјали и има 3 брзини за постигнување најдобри перформанси. Цврстата метална конструкција на куќиштето овозможува заштита од удари и падови.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10.44 кг
Димензии(пакет) 63.4 × 45.7 × 24 cm
Платформа

Бренд