Ножеви за дихт пар D27300 260mm HSS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,490 ден

Има Залиха

EAN: 5011402289851 SKU: DE7333-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.845 кг
Димензии(пакет) 30 × 3.5 × 2 cm
Бренд