Одвртувач 3,5x202mm VDE 1000V KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

550 ден

Има Залиха

Карактеристики

DIN EN IEC 60900
ISO 8764-1,2
Шифра 98 20 35
EAN – баркод 4003773024217
Димензии 202 x 25 x 23 mm
Ширина на врвот 3,5 mm
Дебелина на врвот 0,6 mm
Тежина 35 g
EAN: 4003773024217 SKU: 98 20 35 Категории: ,

Опис

 • врв од: специјален хард хром ванадиум челик, целосно зајакнат и кален
 • двокомпонентна ергономска  рачка
 • отвор во рачката за закачување
 • изработен според стандард DIN EN IEC 60900 (VDE 0682-201):2019-04; EN IEC 60900:2018
 • изработен според стандард ISO 8764-1,2

 

Дополнителни Информации

Бренд

KNIPEX