Одвртувач 6,5x262mm VDE 1000V KNIPEX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

750 ден

Има Залиха

Карактеристики

DIN EN IEC 60900
ISO 8764-1,2
Шифра
98 20 65
EAN – баркод 4003773026419
Димензии 262 x 35 x 32 mm
Ширина на врвот 6,5 mm
Дебелина на врвот 1,2 mm
Тежина 105 g
EAN: 4003773026419 SKU: 98 20 65 Категории: ,

Опис

 • врв од: специјален хард хром ванадиум челик, целосно зајакнат и кален
 • двокомпонентна ергономска  рачка
 • отвор во рачката за закачување
 • изработен според стандард DIN EN IEC 60900 (VDE 0682-201):2019-04; EN IEC 60900:2018
 • изработен според стандард ISO 8764-1,2

 

Дополнителни Информации

Бренд

KNIPEX