Пила за циркулар 160X20X2.5mm 56T TCG

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,099 ден

Нема Залиха

EAN: 5706919077724 SKU: 1907772 Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд