Пила за циркулар 165x20mm 40Z

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,090 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048072677 SKU: DT1091-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.32 кг
Димензии(пакет) 24.5 × 21 × 2 cm
Бренд