Пила за циркулар 190x30mm 24Z

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Има Залиха

EAN: 5035048095614 SKU: DT1944-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.32 кг
Димензии(пакет) 24 × 23 × 0.5 cm
Бренд