Пила за циркулар 216×30 24Z FT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,890 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048057834 SKU: DT4311-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.8 кг
Димензии(пакет) 30.5 × 28.2 × 1 cm
Бренд