Пила за циркулар 305×30 48 TCG CONSTRUCTION

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,090 ден

Има Залиха

EAN: 5035048095768 SKU: DT1959-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.26 кг
Димензии(пакет) 39.5 × 34.5 × 1 cm
Бренд