Пила за циркулар XR 210mm x 30mm 24T CSB

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,290 ден

Има Залиха

EAN: 5035048542255 SKU: DT99565-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.42 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 25.5 × 1 cm
Бренд