Пила Aligator 1700W 430mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

44,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1700 W
Движења во минута 3000 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до mm
Сечење во метал до mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Должина 918 mm
Висина 219 mm
EAN: 5035048393888 SKU: DWE397-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.77 кг
Димензии(пакет) 104.1 × 23.2 × 21 cm
Платформа

Бренд