Полирка со регулац. 1250W 150,180,230mm 0-3.500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W
Дијаметар на диск 230 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 0-600/3500 rpm
Тежина 3.0 Kg
Должина 480 mm
Висина 135 mm
EAN: 5035048338896 SKU: DWP849X-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.78 кг
Димензии(пакет) 55 × 23 × 11.2 cm
Платформа

Бренд